Prawa konsumenta w jednym paluszku
Friday January 22nd 2021

Co zrobić gdy nie kupujemy z głową?

Podczas wyprzedaży kupujesz z głową? Czy należysz do tego grona osób, które kupują to co spodoba się naszym oczom a potem w domu na spokojnie przemyślają temat i zastanawiają się czy rzeczywiście było warto?

Pewnie i było tylko co zrobić jeśli jednak musimy oddać daną sukienkę? Wiele sklepów daje Klientowi możliwość zwrotu towaru w terminie 14 dni, czasami nawet 30 pod warunkiem, że nie zostanie oderwana metka i nie ma śladów noszenia. Jest to dobra propozycja dla osób, które w świetle sieciówek uwielbiają każdą rzecz a w domu stwierdzają, że połowa nie pasuje do ich figury czy też stylu.

Nie zawsze jednak taką możliwość mamy. Niby prawa konsumenta dają nam teraz już 14! dni na zwrot towaru (chodzi o towar zakupiony na aukcjach, sklepach internetowych itp miejscach). Ale co zrobić jak nie możemy oddać?

Może warto wystawić towar na aukcje? Zdarzało Ci się sprzedawać swoje ciuchy, nawet te używane na aukcjach? Mi tak! I powiem Ci, że to idealny sposób na odświeżenie swojej starej garderoby! Nie dość, że sprzedasz rzeczy nowe, często mało używane i te używane ale nie zniszczone to jeszcze zyskasz kilka złotych na nowe zakupy!

A jeśli już masz duuużo takich ciuszków a jeszcze więcej koleżanek z tym samym problemem zorganizujcie wspólny kiermasz, na którym albo sprzedacie ciuszki albo się nimi wymienicie.

More from category

Odstąp od umowy!
Odstąp od umowy!

Zaczyna się wiosna a i lato już blisko więc każda z nas będzie starała się w miarę tanio uzupełnić swoją [Read More]

Płać bezpiecznie!
Płać bezpiecznie!

Jeśli kupujesz w internecie i decydujesz się na płatność kartą kredytową bądź zwykłą kartą płatniczą to [Read More]

Jakie prawa ma Konsument?
Jakie prawa ma Konsument?

Czy jako Klienci różnych sklepów nie tylko stacjonarnych ale i internetowych czy tez Klienci bazarków, targów i [Read More]

Nie bój się kupować w sieci!
Nie bój się kupować w sieci!

Jestem pewna, że każda z nas jest wymagającą Klientką! Każda kobieta stawia na jakość, cenę ale i też sposób [Read More]

Raty, raty, raty!

Jak tam Wasze szaleństwa zakupowe? Udało Wam się kupić coś ciekawego, nowego w szalonej okazji? A może [Read More]

Interesting Sites

    Insider

    Archives